Çalışmayı Seviyoruz

Önceden yaşadığınız sorunları unutun. Start Ofisler ile artık sizin memnuniyetiniz için hareket ediyoruz.

Müşterilerinizi ve ekibinizi etkileyen benzersiz toplantılar düzenlemeniz için

Akılda Kalıcı Prestijli Toplantılar

Düzenleyeceğiniz iş görüşmelerinizi ve toplantılarınızı kurumsal bir adreste ve ofiste oluşturmak, firmanızı misafirlerinize ve ekibinize karşı daha prestijli gösterecektir.

Eşsiz Müşteri  deneyimi

Belirlediğiniz bir tarihte Rezervasyon sitemi ile dilediğiniz kişi (2-14) sayısındaki toplantılarınızı, konforlu donanımlı ve verimli şekilde gün boyu limitsiz çay, kahve ve lezzetli ikramlarla eşliğinde  yapabilirsiniz.

Akıllı ve Dokunmatik Sunum Tahtası

Etkin ve Başarılı Sunumlarınızı, daha elit bir ortamda son teknoloji ürünlerle müşterinize, aktarmanızın etkilerini  fark edeceksiniz.

01.
Belirlediğiniz  zaman dilimimde misafirlerinizi ağırlama

Sanal ofisi tercih ederek prestijli bir plazada olan adresinizi kartvizitinizde, web sitenizde paylaşabilir ve gelen misafirlerinizi, müşterilerinizi veya iş ortaklarınızı kartvizitinizde ve web sitenizde yazan adresinizdeki toplantı odanızda ağırlayabilirsiniz. Çünkü Sanal Ofis hizmeti içinde , ihtiyaç duyduğunuz her an belirlediğiniz bir tarih ve zaman diliminde rezervasyon sistemi ile kullanabileceğiniz şık, modern ve tam donanımlı kullanışlı bir toplantı odası da sunuyor.

02.
Mükemmel Görünüme Sahip Toplantı salonları

Birbirinden  Bağımsız   farklı büyüklükte özel mobilyalı ve tasarıma sahip full donanımlı  her an Toplantı yapmaya hazır salonlar. Teknolojik alt yapısı zamanın gerekliliğine uygun dizayn edilmiş ve tamamen konforunuza özen gösterilerek oluşturulmuş salonlarımız.  unutulmaz toplantılarınıza eşlik edecek

03.
Benzersiz, Toplantılar için…

Müşterileriniz ve ekibinizle toplantı ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak hazırlanan tam donanımlı elit toplantı salonlarını dilediğiniz zaman rezervasyon yaparak kullanabilirsiniz.

04.
Başarılı olmanıza yardımcı oluyoruz

Birlikte toplantılar yaparak, toplantı organizasyonunuz.  hakkında, her türlü istek ve önerilerinizi dikkate alıyoruz. Sizi ve müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlamak için gerekli bilgi ve isteklerinizi önemsiyoruz. Etkinliğiniz sürecinde gerekli ekipman ve teknik altyapıyı oluşturuyoruz.

müşterileriniz ile toplantılar oluşturun

• Toplantı odası kullanımı, Sanal ofis müşterilerimizin faydalanabileceği çok önemli. Kurumsallığın gerekliliği olarak kabul edilen ve işinize ve ekibinize motivasyon aşılayan hizmetlerden toplantı düzenleme hizmeti.

Geleneksel bir ofise ihtiyaç duymasanız da belli periyotlarda müşterileriniz ve varsa ekibinizle toplantı yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Özellikle müşterilerin gözünde kurumsal bir imaj yaratmak için bu görüşmelerin tam donanımlı toplantı odalarında yapılması gerekir. Start Sanal ofisler, her türlü teknik altyapıya sahip olan prestijli toplantı salonlarını kullanıcılarına sunar.

0
Tamamlanan Toplantılar.
0
saat toplantı düzenledik